Kokie yra SMS kredito pranašumai?

 • SMS kreditas – tai paprastas būdas greitai pasiskolinti pinigų. Lyginant su bet kuria kita paskola, SMS kreditai pasižymi akivaizdžiu privalumu – galimybe gauti paskolą itin greitai ir patogiai. Paskola SMS žinute Lietuvoje esantiems vartotojams teikiama net ir neturint prieigos prie interneto. Jūs galite bet kada užsiregistruoti Paskoliukas.lt sistemoje ir nustatyti skolinimąsi SMS žinute, o pačią žinutę, nurodančią, koks kreditas Jums reikalingas, galite siųsti jau nebesinaudodami internetu.


 • SMS paskola leidžia greitai išspręsti staiga kilusius finansinius sunkumus ir patenkinti savo poreikius.


     SMS žinutė apmokestinama pagal Jūsų turimos GSM paslaugos tiekėjo tarifą.

Kaip gauti SMS kreditą?


 1. Norėdami, kad Jums būtų suteiktas SMS kreditas, užsiregistruokite Paskoliukas.lt sistemoje ir vartotojo zonoje (PA vartotojo zona > SMS nustatymai) įjunkite kredito skolinimąsi SMS žinute. Vartotojo zonoje taip pat nurodykite banko sąskaitą, į kurią norėtumėte gauti pinigus.


 1. Išsiųskite kredito paraišką SMS žinute, numeriu +370 690 82201. Žinutėje nurodykite raktinį žodį PRASAU, pasirinktą kredito dydį (skaičiais) ir grąžinimo terminą (dienomis). Visi duomenys turi būti atskirti tarpais.
  Pavyzdžiui, norėdami gauti 300 Eur dydžio kreditą 30 dienų laikotarpiui, turėtumėte išsiųsti tokio turinio SMS žinutę: PRASAU (tarpas) 300 (tarpas) 30.


 1. Netrukus SMS žinute Jums bus atsiųstas paraiškos patvirtinimo kodas. Per 1 val. nuo kodo gavimo patvirtinkite jį, siųsdami SMS žinutę: TVIRTINU (tarpas) GAUTAS KREDITO PARAIŠKOS KODAS, numeriu +370 690 82201.


 1. Paskoliukas.lt komanda darbo valandomis nedelsiant peržiūrės Jūsų pateiktą kredito paraišką ir atsiųs atsakymą SMS žinute. Neigiamas atsakymas siunčiamas tada, kai Jūsų duomenys neatitinka paskolos teikimo reikalavimų, pavyzdžiui, SMS kreditai iki 18 metų, kaip ir SMS kreditai nedirbantiems, nėra teikiami – kreditai suteikiami tik asmenims nuo 21 metų, gaunantiems pastovias pajamas, susijusias su darbo santykiais ar individualia veikla.


 1. Pinigus pervedus į Jūsų nurodytą sąskaitą (sąskaita nurodoma PA vartotojo zonoje > SMS nustatymai puslapyje), apie tai būsite informuoti SMS žinute.

Svarbu:

 • SMS kredito paraiška turi būti teikiama tik iš to telefono numerio, kurį nurodėte registracijos metu. Kitu atveju kredito paraiška bus laikoma nepateikta.


 • SMS kreditas bus saugus tik tuomet, kai įdėmiai susipažinsite su sutarties sąlygomis ir jų laikysitės. Jeigu perskaičius kredito sutartį ji Jums pasirodys nesuprantama ar neaiški – pasinaudokite Paskoliukas.lt konsultantų pagalba. Paskoliuko konsultantai mielai išaiškins visus sutarties punktus ir padės išsirinkti Jūsų poreikius bei galimybes atitinkantį kreditą.Gauti kreditą