Paskolos

Kuo išsiskiria Paskoliukas.lt teikiamos paskolos?

Paskoliukas.lt teikiami kreditai pasižymi išskirtinai patraukliomis sąlygomis. Pasiskolinti iš Paskoliuko – tai:


 • Paprasta. Prireikus pinigų, Jums nereikia eiti į banką. Pinigus galite pasiskolinti greitai ir patogiai – internetu arba SMS žinute.


 • Greita. Kitose finansinėse institucijose užstatas reikalauja ilgiausiai trunkančio reikiamų dokumentų tvarkymo, tačiau paskoliukas.lt gali sutaupyti Jūsų laiką, greitai paskolindamas reikiamą pinigų sumą. Skolinantis iš Paskoliuko nereikia užstato, nereikalingas ir laiduojantis asmuo. Tai leidžia patenkinti Jūsų finansinius poreikius vos per kelias minutes.


 • Didelis pasirinkimas. Skolinantis galite sudaryti sutartį nedidelėms (100, 200 ar 300 Eur), arba reikšmingoms (iki 1500 Eur) sumoms pasiskolinti. Pasiskolintą sumą įsipareigosite grąžinti per pasirinktą laikotarpį.


 • Aiškūs reikalavimai. Siekiant įsitikinti, kad esate mokus klientas, Paskoliukas atlieka patikrą duomenų bazėse. Svarbu, kad turėtumėte pastovų pajamų šaltinį, neturėtumėte įsiskolinimų bei pasižymėtumėte tvarkinga mokėjimų istorija. Paskola bedarbiui ar paskolos studentams, neturintiems jokių oficialių pajamų, neteikiamos, tačiau turintieji minimalias pajamas gali gauti kreditą staiga atsiradus laikiniems finansiniams sunkumams padengti.


 • Lojalumo programos ir akcijos. Nuolatiniams, lojaliems klientams Paskoliukas taiko išskirtines sąlygas (daugiau apie jas skaitykite čia). Kreditų kainoms nuolat taikome patrauklias akcijas, todėl paskolos teikiamos ypač geromis sąlygomis.


Kviečiame užsiregistruoti ir paprastai bei greitai patenkinti savo finansinius poreikius – skolintis dar niekada nebuvo taip paprasta.

Kada galima gauti paskolą?

Užpildę prašymą paskolai gauti, suteikiate galimybę paskoliukas.lt darbuotojams pasidomėti Jūsų asmenine informacija: mokumo istorija, turimais ar buvusiais įsiskolinimais (jeigu tokių yra), oficialiomis gaunamomis pajamomis. Tokio pobūdžio informacija reikalinga norint įvertinti, kokio dydžio paskolą Jums galima suteikti. Paprastai paskola suteikiama asmenims, kurie:


 • Yra LR piliečiai ir turi tai patvirtinantį dokumentą. Be to, yra sulaukę 21 m. amžiaus, todėl gali savarankiškai atsakyti už savo sprendimus.


 • Gauna oficialias pajamas, liudijančias, jog pasiskolinta pinigų suma prireikus galėtų būti grąžinama dalimis.


 • Turi palankią mokumo ir kreditingumo istoriją. Jeigu ankstesni įsiskolinimai įvairiose institucijose būdavo padengiami laiku, be delsimo, tai rodo, jog toks asmuo yra atsakingas ir patikimas klientas, kuriam galima patikėti kreditą.

Kaip vyksta paskolos grąžinimas?


Nors paskola padeda išspręsti kritines situacijas, ji nėra dovana. Tą žino tiek skolintojas, tiek besiskolinantysis. Įvertinkite savo galimybes ir prašydami paskolos susipažinkite su informacija apie kredito grąžinimą:


 • Siekiant išvengti nesusipratimų, Jūsų prašymas ir asmeniniai finansiniai duomenys yra išsamiai išanalizuojami. Tai leidžia Paskoliukui įvertinti būsimos paskolos grąžinimo aplinkybes ir priimti sprendimą, kokį maksimalų kreditą Jums galima suteikti. Tokiu būdu esate apsaugotas nuo pernelyg sudėtingų finansinių įsipareigojimų: galite pasiskolinti tiek, kad paskolos grąžinimas Jums nesukeltų nepatogumų.


 • Naudodamiesi paskolos skaičiuokle arba įvertindami duomenis lentelėje, aiškiai matysite, kokį galimą grąžinimo grafiką galite pasirinkti. Paskola gali būti grąžinama per 3-18 mėnesių.


 • Jeigu esate mokus ir atsakingas klientas, prireikus Jums gali būti suteikiamas paskolos grąžinimo atidėjimas.Gauti kreditą