Greitos paskolos internetu

Kada verta imti greitą paskolą?

Greitas kreditas gali būti puiki išeitis, sprendžiant tam tikras trumpalaikes problemas. Tą pastebėjo daugybė vartotojų, kuriems kreditai padėjo sėkmingai išspręsti keblias situacijas. Greita paskola praverčia, kai:


 • Staiga atsiranda nenumatytų išlaidų. Pasiskolinę iš Paskoliuko, pinigus galite iškart panaudoti savo reikmėms, o vėliau juos grąžinti dalimis, iš nuolatinių pajamų.


 • Esate priversti pasinaudoti brangiomissveikatos priežiūros paslaugomis. Gaudami nuolatines pajamas galite pasiskolinti ir netaupydami pasirūpinti savo sveikata, o vėliau sumą grąžinti.


 • Žinote, jog kurį laiką neturėsite darbo. Tai – nemaloni ir nenumatyta situacija. Jeigu iki atleidimo iš darbovietės gaudavote pastovų uždarbį, staiga nutrūkusį pajamų srautą galite trumpam pakeisti greita paskola. Kai „atsistosite ant kojų“ ir vėl pradėsite dirbti, paskolą galėsite grąžinti.


 • Iki svajonės įgyvendinimo trūksta labai nedaug. Jeigu planuojate kelionę, malonų didelį pirkinį ar kitą nemažos pinigų sumos reikalaujantį dalyką, pagreitinti svajonės išsipildymą gali papildomi pinigai iš paskoliukas.lt.


 • Visais kitais atvejais, kai prireikia padengti neplanuotas išlaidas. Jei apie ateitį galvojate atsakingai, grąžinti kreditą Jums neturėtų būti sunku.


Greitieji kreditai – tarsi pirmoji pagalba, kurios atlikimo operatyvumas tiesiogiai lemia Jūsų situaciją, komfortą ir tolimesnius planus. Ką derėtų žinoti, norint pasinaudoti paskoliukas.lt paslaugomis?

Kaip gauti greitą paskolą?

Greitos ir lengvai gaunamos paskolos skiriamos atlikus kelis paprastus registracijos ir paraiškos teikimo žingsnius:


 1. Užsiregistruokite paskoliukas.lt sistemoje ir prie jos prisijunkite.


 1. Greitos paskolos suteikiamos be užstato. Todėl turėsite pateikti tik pagrindinius duomenis apie save, nesukdami galvos, kur gauti užstatui reikalingą turtą ar kokiu būdu paskatinti artimuosius už jus laiduoti.

 2. Pasirinkite Jus dominantį kreditą ir patvirtinkite savo pasirinkimą paspausdami mygtuką „Tvirtinu“.

 3. Jeigu Jūsų duomenys atitinka reikalavimus, netrukus Jūsų banko sąskaitą pasieks greitas kreditas.


 1. Jeigu turite klausimų, nedvejodami kreipkitės pagalbos į paskoliukas.lt konsultantus, kurie mielai padės išspręsti iškilusias problemas.

Kaip greitai galima gauti paskolą?

Paskolos gali būti suteikiamos vos per kelias minutes ar šiek tiek ilgiau, tačiau Jums niekada nereikės laukti kelių dienų. Greitos paskolos internetu suteikimo laiką lemia šie veiksniai:

 • Kokiu metu kreipiatės į paskoliukas.lt dėl paskolos. Paskoliukas.lt komanda dirba pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 iki 20 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 10 iki 18 val. Užpildyti ir pateikti paraišką galite visą parą. Jeigu tai padarysite darbo metu, Jūsų duomenys bus patikrinami greičiau nei per keliasdešimt minučių, o paskola internetu suteikiama per 15 min.


 • Greitas kreditas suteikiamas asmenims, atitinkantiems tam tikrus reikalavimus. Tarkime, greitos paskolos bedarbiams nėra teikiamos. Taip pat, jeigu Jūs pajamas gaunate ne dirbdami pagal darbo sutartį, o vykdydami individualią veiklą ar pasirašydami autorines sutartis, Paskoliuko komanda paprašys pateikti tai patvirtinančius dokumentus. Kol šie dokumentai bus pateikti ir peržiūrėti, paskolos skyrimas gali užtrukti kiek ilgiau nei įprastai.


 • Operatyvumas yra Paskoliuko skiriamasis bruožas, užtikrinantis, jog skiriama paskola būtų iš tiesų greita. Todėl visi procesai vykdomi skubiai, siekiant patenkinti Jūsų poreikius.
Gauti kreditą