Viskas apie kreditą

Norėtumėte išvykti į kelionę, įsigyti meno kūrinį, retos veislės augintinį arba naujai dekoruoti namus, tačiau neturite santaupų?.. O gal susirgote, patyrėte traumą, padarėte avariją, sugadinote buitinę techniką?.. Įgyvendinti svajones arba išspręsti finansines problemas Jums gali padėti paskoliukas.lt, suteikdamas trumpalaikį arba ilgalaikį vartojimo kreditą.

Kas yra kreditas?

Kreditas – tai komercinis pasitikėjimas, finansinis įsipareigojimas, kai už palūkanas skolinami pinigai. Pasiskolinti galite finansų įstaigoje, internetu ar SMS žinute.

  • Vienas didžiausių kredito internetu privalumų – kad pasiskolinti galite greitai ir nesudėtingai: pakanka užsiregistruoti ir paskoliukas.lt suteikia nuo 100 iki 3000 Eur vertės paskolą vos per 15 min.

  • Norėdami pasiskolinti SMS žinute, sekite instrukcijas: tai paprasta lygiai taip pat, kaip parašyti kelias žinutes draugams.


Trumpalaikis kreditas

Trumpalaikis kreditas (greitasis kreditas) tai finansinis įsipareigojimas, trunkantis nuo 3 iki 6 mėnesių. Neturint kitų finansinių įsipareigojimų ar įsiskolinimų greitąją paskolą gauti labai paprasta: pakanka užpildyti paraišką internetu arba išsiųsti trumpąją SMS žinutę.

Ilgalaikis kreditas

Ilgalaikės paskolos imamos norint įsigyti didesnės vertės pirkinį arba pasinaudoti brangesnėmis paslaugomis. Ilgalaikio kredito suma siekia iki 3000 Eur. Ilgalaikis kreditas nepadės įsigyti nuosavo būsto, tačiau jo gali pakakti nedideliam remontui, automobilio taisymui.

Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas – tai kasdienėms reikmėms skirta paskola, kurią galite paimti neįkeisdami turto. Sumą, pasiskolintą paskoliukas.lt, įsipareigojate grąžinti per laikotarpį, ne ilgesnį nei 36 mėnesius. Gautoji pinigų suma atstoja santaupas ir leidžia nedelsiant išspręsti pinigines problemas, įgyvendinti planus.

Skolinkitės atsakingai

Kiekviena paskola yra ne tik problemos sprendimo būdas, bet ir finansinė atsakomybė, kurią prisiimate besiskolindami. Todėl, prieš pateikdami kredito paraišką:

  • atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis;

  • įvertinkite sumos dydį, palūkanas bei grąžinimo terminą – ar tikrai pajėgsite grąžinti?

  • atsižvelkite į jau turimus įsipareigojimus ar kitas aplinkybes, galinčias trukdyti paskolą grąžinti laiku.


Daugiau informacijos apie skolinimąsi rasite čia.

Iškilus klausimams kreipkitės į paskoliukas.lt administraciją tel.: +370 690 30997 arba el. paštu info@paskoliukas.lt.
Gauti kreditą