Greitieji kreditai

Kodėl greitieji kreditai tokie greiti?


Paskoliukas.lt žino, kad net ir nedidelė suma reikiamu metu gali pagerinti prastą piniginę situaciją, todėl kreditai turi būti suteikiami operatyviai. Kas lemia tai, jog į Jūsų užklausas bei prašymus galime reaguoti dideliu greičiu?

 • Patogus darbo laikas. Jeigu greitas kreditas reikalingas tokiu metu, kai net ir didžiausi bankai nebedirba, Paskoliukas gali Jums padėti.
  Darbo dienomis dirbame nuo 8 val. iki 20 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 10 iki 18 val. Žinome, jog greitieji kreditai internetu gali būti reikalingi įvairiu metu, todėl stengiamės būti nuolat pasiekiami: net ir tada, kai dauguma finansinių įstaigų nebedirba.

Svarbu: Jei paraišką pateikiate po mūsų darbo laiko, prašymą nagrinėjame kitos darbo dienos pradžioje, o greitas kreditas suteikiamas kaip tik įmanoma sparčiau.


 • Greita reakcija. Gerbiame savo klientus, todėl norime, kad ilgalaikiai greitieji kreditai Jus pasiektų per trumpiausią įmanomą laiką. Vos gavę Jūsų prašymą vartojimo kreditui suteikti, užtrunkame nuo keliolikos iki keliasdešimt minučių iki susisiekiame su Jumis. Nepaliekame Jūsų nežinioje – gavę prašymą informuojame, ar galime suteikti norimą pinigų sumą. Jeigu prašymo patenkinti negalime, pasiūlome kitokio dydžio kreditą.


 • Paprasta registracija. Norėdami pateikti prašymą dėl greitos paskolos, tai padaryti galite itin paprastai. Keli kompiuterio klavišų paspaudimai – ir mes jau rūpinamės Jūsų prašymu, ieškodami palankiausių paskolos, kurią galėtumėme suteikti, variantų.


 • Kredito grąžinimas – patogus ir apskaičiuotas. Skolintis malonu tik žinant, kad grąžinti kreditą bus lengva. Kaip tik tokias grąžinimo sąlygas siekia suteikti paskoliukas.lt. Kiekvienas pateiktas prašymas gauti kreditą yra išsamiai išanalizuojamas, o grąžinimo galimybės vertinamos pagal Jūsų turimas pajamas, kitus įsiskolinimus, įvairią susijusią informaciją. Todėl paskola suteikiama tokio dydžio, kokį galėtumėte nesunkiai grąžinti, laikydamiesi nustatyto grafiko.


Norint gauti greitą kreditą, Jums reikia:


 1. Užsiregistruoti. Tam, kad turėtumėte savo vartotojo ID ir slaptažodį.

 2. Prisijungti prie sistemos. Įvedant savo vartotojo ID bei slaptažodį.

 3. Pasirinkti tinkamiausią variantą iš kreditų krepšelio.
  Svarbu: Tam, kad nuspręstumėte, kokia vartojimo suma bei jos grąžinimo sąlygos Jums priimtiniausios, galite pasinaudoti mūsų portale pateikiamomis skaičiuoklėmis. Galbūt Jus domina ilgalaikiai greitieji kreditai, o gal norite pasiskolinti nedidelę sumą ir ją iškart grąžinti. Informaciją galite matyti iškart, jos ieškoti nereikia – naudodamiesi skaičiuokle sužinosite palankias skolinimosi sąlygas bei greitųjų kreditų kainas.

 4. Patvirtinti pasirinktą kredito variantą. Suveskite savo slaptažodį į nurodytą langelį ir paspauskite mygtuką „Tvirtinu“.


Svarbu: Greitas kreditas yra saugus tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės. Jeigu perskaičius paskolos sutartį ji Jums atrodo nesuprantama ar neaiški – pasinaudokite paskoliukas.lt konsultantų pagalba. Jie mielai paaiškins sutarties punktus ir padės išsirinkti Jūsų poreikius bei galimybes atitinkantį kreditą.


Ženkite pirmąjį žingsnį ir įsitikinkite greitųjų kreditų privalumų gausa!Gauti kreditą