Paskolos skaičiuoklė

Paskolos skaičiuoklė: kaip ja naudotis?


Pirmas žingsnis greitojo kredito gavimo link – paskolos skaičiuoklė. Sužinokite, kada norimas kreditas turėtų būti grąžinamas, kokiomis dalimis, kaip keistųsi jo kaina kintant grąžinimo terminui, lyginkite duomenis ir lengvai apsispręskite, kokio greitojo kredito pageidausite iš Paskoliuko piniginės. Kaip naudotis paskolos skaičiuokle?

  1. Pasirinkite paskolos sumą.Kredito suma didėja palaipsniui, svyruodama nuo 100 iki 1500 eurų. Tai leidžia tiksliai įvertinti, kokio dydžio suma Jums reikalinga ir kokios sąlygos sudaromos, norint pasiskolinti.

  2. Pasirinkite grąžinimo terminą. Priklausomai nuo galimybių, galite rinktis grąžinimo terminą nuo 2 iki 18 mėnesių. Kad ir kokią sumą nuo 100 iki 1500 Eur ketinate pasiskolinti, grąžinti įsipareigojate per minėtą laikotarpį.

  3. Palyginkite duomenis. Naudodamiesi paskolos skaičiuokle galite lengvai analizuoti skirtingus pasirinkimus, juos lyginti ir nuspręsti, ką Jums verta rinktis. Paskolos palūkanų skaičiuoklė Jums parodys, kiek turite grąžinti per pasirinktą terminą ir kokią papildomą sumą (palūkanas) sumokėti. Jeigu pasirinkimui numatoma nuolaida – skaičiuoklė parodys ir ją.


Pavyzdys

Pateikiame konkretų pavyzdį, kaip veikia kredito kainos, jo grąžinimo ir paskolos palūkanų skaičiuoklė.

Tarkime, Jus domina 300 eurų paskola. Pažymite šią sumą skaičiuoklėje ir pasirenkate 3 mėn. grąžinimo terminą. Iškart matote Jums aktualią informaciją. Pirmiausia – iki kada kreditą reikėtų grąžinti. Toliau – kokio dydžio kreditas suteikiamas (300 eurų, kaip ir pažymėjote), o po to – kredito kaina. Šiuo atveju nurodoma kaina yra 45 eurai. Taip pat matote, kokia yra bendra kredito grąžinimo suma, gauta sudėjus kredito kainą ir pačios paskolos vertę (345 Eur).
Skaičiuoklėje galite matyti ir metinę palūkanų normą (MPN, šiuo atveju – 73,55 proc.) bei bendros vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN, šiuo atveju – 130,92 proc.). Pažvelgę į lentelę, kurioje taip pat pateikta visa kreditų skolinimosi ir grąžinimo dydžių informacija, matysite, kad duomenys sutampa ir su skaičiuoklės parodymais.


Jei dominanti paskolos suma išlieka 300 eurų, tačiau norėtumėte ją grąžinti ne taip greitai, (pavyzdžiui, per 6 mėn.), skaičiuoklėje iškart matysite pokyčius. Kredito kaina šokteli iki 82,56 eurų, o bendra grąžintina suma – iki 382,56 eurų. Atitinkamai pasikeičia ir MPN (74,69 proc.) bei BVKKMN (134,07 proc.). Stebėdami skaičiuoklės parodymų pokyčius, galite susipažinti su bendromis kreditų kainų kitimų tendencijomis.


Svarbu:


  • Kol naudojama greito vartojimo paskolos skaičiuoklė, informaciją matote ir vertinate tik Jūs pats. Nereikia baimintis, kad galite netyčia kažką paspausti ir tokiu būdu įsipareigoti skolintis bei grąžinti. Vartojimo paskolos skaičiuoklė sukurta klientų patogumui – tik tam, kad informacija būtų labai aiški. Realus kredito skolinimasis vyks užsiregistravus, užpildžius prašymą ir pervedus simbolinį 1 cento mokestį į Paskoliuko sąskaitą.


  • Skaičiuoklėje Jūs matote maksimalias sumas, kurias galite pasiskolinti, tačiau, atsižvelgdamas į Jūsų finansinę padėtį ir mokumo istoriją, Paskoliukas gali suteikti mažesnį kreditą. Tai apsaugos nuo galimų nesusipratimų, kai pasiskolinama daugiau, nei pavyksta grąžinti.


  • Paskolos yra teikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 21 m., turintiems galiojantį asmens dokumentą, dirbantiems arba gaunantiems kitokias nuolatines oficialias pajamas, turintiems asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, naudojantiems aktyvų mobilųjį telefoną bei elektroninį paštą ir neturintiems kitų, pradelstų įsipareigojimų.


Gauti kreditą