Kreditai internetu – tai patogus ir nesudėtingas sprendimas tiems, kuriems atsirado laikinų finansinių sunkumų. Šeši paprasti žingsniai – ir pinigai jau Jūsų kišenėje.

  1. Naudodamiesi paskolos skaičiuokle, įvertinkite, koks kreditas internetu atitinka Jūsų poreikius.


  1. Užsiregistruokite paskoliukas.lt sistemoje, nes kreditai internetu suteikiami tik registruotiems vartotojams. Registracija yra greita ir nesudėtinga – vartotojo profilis sukuriamas vos per kelias sekundes.


  1. Prisijunkite prie sistemos, įvesdami prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Registruotis arba prisijungti prie savo profilio galite visą parą.


  1. Svarbus žingsnis – dar kartą peržiūrėkite, kokie yra siūlomi kreditai internetu, kokios jų kainos bei sąlygos ir pažymėkite, kuris iš pateiktų pasiūlymų Jus domina.


  1. Informacija apie jūsų paraišką paskoliukas.lt komandą pasieks tik tada, kai pakartotinai patvirtinsite savo pasirinkimą. Kad tą padarytumėte, Jums reikės paspausti mygtuką „Tvirtinu“.


  1. Darbo dienomis mūsų komanda per kelias minutes patikrins Jūsų duomenis ir įvertins, ar jie atitinka visus reikalavimus (pavyzdžiui, ar Jums jau yra 21 metai). Jeigu duomenys tinkami paskolai suteikti – Jūsų sąskaitą iškart pasieks pasirinkta pinigų suma.


Kreditas internetu yra saugus tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės. Jeigu sutartis Jums pasirodys nesuprantama ar neaiški – pasinaudokite paskoliukas.lt konsultantų pagalba. Jie Jums mielai paaiškins visus sutarties punktus ir padės išsirinkti Jūsų poreikius bei galimybes atitinkantį kreditą.

Svarbu: Norėdami užtikrinti Jūsų duomenų saugumą, su naujai registruotais vartotojais, pateikusiais paraišką pirmą kartą, paskoliukas.lt specialistai susisiekia registracijos anketoje nurodytu telefonu. Nepavykus susisiekti, paraiška paskolai gauti atmetama.


Gauti kreditą