Paskolos internetu

Kaip gauti paskolą internetu?

 1. Norėdami gauti paskolą internetu, turite užsiregistruoti paskoliukas.lt tinklalapyje, kur Jums bus suteiktas vartotojo vardas ir slaptažodis. Registruotis galite visą parą.

 2. Prisijungę prie paskoliukas.lt sistemos, pažymėkite, kuri paskola internetu Jus domina. Nurodykite paskolos sumą ir grąžinimo terminą. Patikrinti sumos dydžio, grąžinimo laikotarpio ir palūkanų dydžio santykį galite pasinaudoję paskolos skaičiuokle.

 3. Patvirtinkite savo pasirinkimą paspausdami mygtuką „Tvirtinu“.


Kilus neaiškumams, kreipkitės pagalbos į profesionalią paskoliukas.lt konsultantų komandą, kuri mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Kas gali gauti paskolą internetu?

 • Paskolos suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 21 iki 65 metų. Šis reikalavimas užtikrina, jog paskoliukas.lt skolina tik už save atsakingiems asmenims (tai reiškia, kad paskolos internetu iki 18 metų dar nėra teikiamos).


 • Paskola suteikiama tik užsiregistravusiems paskoliukas.lt klientams, turintiems aktyvų mobilaus telefono prisijungimą, galiojantį asmens dokumentą ir asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke.


 • Paskola teikiama dirbantiems ar kitas nuolatines pajamas gaunantiems asmenims, neturintiems skolų bei pasižymintiems tvarkinga mokėjimų istorija (paskolos bedarbiams, kaip ir daug įsiskolinimų turintiems asmenims, nėra teikiamos).


Kodėl imti paskolą internetu patogu?

 • Jums tereikia užsiregistruoti, pateikti prašymą ir asmens duomenis. Paskolą galite gauti vos per 15 minučių, neišeidami iš namų.


 • Nereikia laukti nė dienos, kol sužinote atsakymą dėl paskolos gavimo.


 • Reikiami pinigai suteikiami reikiamu metu – dažniausiai tą pačią dieną, kai pateikėte prašymą. Jeigu prašymą pateikėte Paskoliuko darbo metu, pinigus savo sąskaitoje išvysite jau valandos bėgyje.


 • Nėra jokios būtinybės gaišti laiką važinėjant į banką ar kitas finansines institucijas.


 • Jūsų pinigai ir finansiniai įsipareigojimai – Jūsų asmeninis reikalas. Galite skolintis net iki 1500 Eur ir į tai neįtraukti jokių pašalinių žmonių. Jums nereikia laiduojančių asmenų, nereikia užstatyti turto. Skolinimasis vyksta pateikus asmeninį prašymą suteikti reikiamą kreditą.


 • Visa informacija pateikiama aiškiu ir Jums suprantamu būdu. Naudodamiesi paskolos skaičiuokle galite iškart matyti, kaip kinta kredito kainos ir būsimų įmokų dydžio santykis renkantis skirtingą paskolos sumą arba grąžinimo terminą. Jokių segtuvų su smulkiu šriftu prirašytų popierių pluoštais. Viskas modernu, šiuolaikiška ir, tuo pačiu visiškai saugu, legalu, oficialu.


 • Jums nereikia laukti eilėse. Prašymas gauti kreditą bei Jūsų asmens duomenys nagrinėjami tuoj pat, darbo metu. Jūsų prašymui skiriamas visas dėmesys. Iškilus klausimams, su Jumis telefonu, kurį nurodėte, susisiekia paskoliukas.lt darbuotojai.


Paskoliukas.lt – tai šiuolaikiškas ir patogus būdas pasiskolinti pinigų. Tą padaryti galite nedelsdami.


Gauti kreditą