Trumpa kredito gavėjo atmintinė

LinkedInShare

Jeigu greitieji kreditai Jums yra naujiena, ir ketinate skolintis pirmą kartą – neprošal iš karto susipažinti su pagrindiniais kredito gavimo ir grąžinimo aspektais. Tad ką vertėtų žinoti, jeigu artimiausiu metu planuojate savo piniginę papildyti „Paskoliuko“  kreditu?

Kam suteikiamas greitasis kreditas

Greitieji kreditai

Greitieji kreditai

Pinigų skolinimas – atsakingas ir oficialus procesas, todėl ir kredito gavėjai turi atitikti tam tikrus reikalavimus, leidžiančius užtikrinti teisėtumą, saugumą bei kitas garantijas. Tad asmuo, kuriam suteikiami greitieji kreditai internetu, visų pirma, turi būti Lietuvos Respublikos pilietis ir  turėti galiojantį asmens dokumentą. Taip pat reikalinga turėti veikiančią banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke, elektroninį paštą bei aktyvų mobiliojo telefono prisijungimą. Tam, kad būtų išvengta kredito negrąžinimo atvejų, kredito gavėjas turi užtikrinti turįs nuolatines oficialias pajamas ir neturįs kitų pradelstų mokėjimų, negrąžintų skolų ir pan. Daugiau informacijos

Kredito dydis – pagal poreikį ir galimybes

Siūloma rinktis iš lanksčios kredito dydžio ir grąžinimo pasiūlos. Galimi greitieji kreditai nuo 300 litų iki 3500 litų – kiekvienam pagal poreikį. „Paskoliukas“ rūpinasi savo klientais, todėl siekiama, kad pasiskolinta suma neviršytų asmens galimybių ją grąžinti. Tad norint, kad būtų suteikti greitieji kreditai internetu, pateikus prašymą pirmiausiai yra tikrinami asmens duomenys (oficialios pajamos, kiti turimi finansiniai įsipareigojimai ir kt.) bei pagal tai vertinama, ar galima suteikti prašomą kreditą, ar bus pasiūlyta mažesnė skolinama suma.

Kredito gavimas – paprastas ir greitas

Gauti reikiamą kreditą gali užtrukti vos keliolika minučių. Tereikia užpildyti registracijos formą internete, gauti automatiškai išsiunčiamą registracijos patvirtinimą į elektroninį paštą, pervesti į nurodytą sąskaitą registracijos mokestį (1 centą) bei šiek tiek palaukti, kol „Paskoliuko“ komanda operatyviai išnagrinės Jūsų prašymą. Jeigu Jūsų duomenys tenkina visus keliamus reikalavimus, tuomet netrukus bus atsiunčiama kredito paskolos sutartis ir į banko sąskaitą pervedami pinigai. Jeigu „Paskoliukas“ negali paskolinti tiek, kiek prašote, Jums gali būti siūloma kita skolintis kitą pinigų sumą. Visos operacijos minėta tvarka vyksta darbo laiku (I-V nuo 8 val. iki 20 val., VI-VII nuo 10 iki 18 val.). Kitu laiku Jūs taip pat galite registruotis internete, o duomenų analizavimas bei paskolos suteikimas vyks iškart prasidėjus darbo laikui.

Kredito grąžinimas – atsakingas, bet nebaisus

Gaudamas greitąjį kreditą asmuo įsipareigoja dėl tam tikros finansinės atsakomybės (laiku mokėti nustatyto dydžio grąžinimo įmokas). Laikytis įsipareigojimų labai svarbu, tačiau nevertėtų būgštauti, jog neišgalėsite to padaryti. Juk kreditas skolinamas atsižvelgiant į Jūsų turimas pajamas, taigi, sudarant galimybes pasiskolinti tiek, kiek galėtumėte grąžinti. „Paskoliuko“ suteikiamų kreditų grąžinimo laikotarpis gali siekti nuo 15 iki 55 dienų. Esant poreikiui, atitinkamomis sąlygomis galimas ir kredito grąžinimo termino pratęsimas. Per nustatytą laiką pasiskolintieji greitieji kreditai ir jų kaina gali būti grąžinami naudojantis elektronine bankininkyste, prekybos centruose „Maxima“, „Perlo“ terminaluose, „R-Kiosk“ ir „Lietuvos Spaudos“ kioskuose, „Lietuvos pašto“ bei „Paypost“ skyriuose.

Daugiau informacijos apie greituosius kreditus galite rasti www.paskoliukas.lt portale arba paskambinę telefonu +37069030997.

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.