Rugsėjo 1 – osios rūpesčiai ir kreditas visagalis

LinkedInShare

kreditas internetuPrasidedantys nauji mokslo metai palengvina pinigines daugumai tėvų, turinčių mokyklinio amžiaus atžalas. Tiems, kieno piniginės ir taip tuštokos, o vaikus aprūpinti rugsėjui būtina, į pagalbą gali ateiti kreditas internetu. Todėl Paskoliukas pataria, kaip skolintis, kad nepasiskolintumėte per daug arba per mažai, kaip pasirinkti kredito dydį ir planuoti jo grąžinimą.

Būtinoms išlaidoms skolinkitės sumaniai

Jeigu ketinate skolintis, pirmiausia galbūt tikrinsite, kokio dydžio kreditas internetu Jums suteikiamas. Tačiau gal Jums visai nebūtina skolintis maksimalios suteikiamos sumos arba apytikrės, kurios numanote, kad prireiks. Patariama prieš skolinantis gerai suskaičiuoti, kam iš tiesų pinigai bus panaudoti. Rekomenduojama vadovautis vienu pagrindinių sėkmingo finansinio gyvenimo principų – suvokti, jog pinigai nenuvertės, kai bus investuojami arba išleidžiami daiktams. O štai vienadieniui vartojimui paimti kreditai internetu bus panaudoti ne taip efektyviai.

Pirmiausia nuspręskite, kokios yra būtinos mokyklinės prekės. Dažnai tėvai visai be reikalo perka mokyklinių prekių, kanceliarijos, visiems mokslo metams į priekį. Bet juk yra skirtumas: pirkti prekių metams į priekį iš paskolos internetu ir vėliau metus grąžinti skolas kartu su palūkanomis, ar tiesiog nuolat pirkti prekių papildymą be jokių palūkanų. Žinoma, derėtų ir įvertinti įvairias akcijas mokyklinėms prekėms, kurios būna rugsėjį. Tačiau visgi skolintis rekomenduojama būtinoms prekėms ateinantiems porai mėnesių, o tušinukų, sąsiuvinių ir kreidelių papildymą bus galima be jokios paskolos atlikti vėliau.

Taip pat pagalvokite, ar išvis viską, ko reikia, būtina pirkti. Jeigu trūksta rašomojo stalo ar kitų baldų, verta pasidomėti skelbimuose, ar kas nors neatiduoda. Didesniuose miestuose žmonės nuolat dovanoja nebereikalingus savo baldus. Taip pat ir drabužiai nebūtinai turi būti nauji ir brangūs. Vaikai greitai išauga rūbus, tad neverta iš paskolos į tai daug investuoti. Geriau kreditai bus panaudoti tam, ko negalite gauti kur nors nemokamai arba pigiai. Rūbų po kelis eurus paieškokite dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Žinoma, greitas kreditas gali padėti investuoti į vaiko mokslus. Jeigu reikia kažkur sumokėti už dailės mokyklos, sporto būrelio, korepetitorių įkainius, tuomet padės ir paskola.

Kam geriau nesiskolinti?

Paskoliukas pataria skolintis būtiniems dalykams, o pramogoms pataupyti. Gal ir labai norisi iškelti prabangią šventę savo pirmokui, tačiau, jeigu tam nėra pinigų, įsimintinus įspūdžius galite sukurti ir neprasiskolindami. Gal vaiką pradžiugins naminis obuolių pyragas, namuose surengtas animacinių filmukų žiūrėjimo vakaras su draugais ar tiesiog visa diena praleista su juo. Žinoma, jeigu visa klasė vyksta į rudeninę ekskursiją, įvertinkite tą skausmą, kurį vaikas patirs nevažiuodamas su draugais. Tada galbūt ir greita paskola gali padengti tokias išlaidas ir nesukurti jam ankstyvos traumos.

Kad kitą rugsėjį būtų lengviau

Susikaupkite ir pagalvokite, kam išties verta skolintis. Jeigu prisiskolinsite nebūtiniems dalykams, išleisite pinigus vėjais, vėliau vis tiek reikės grąžinti. Tad kitiems metams nesusitaupysite, ir rugsėjis užgrius dar grėsmingiau. Tam, kad kitąmet būtų lengviau, jau dabar pradėkite kaupti pinigus kitiems mokslo metams, skolinkitės tik tiek, kiek būtina, stenkitės pasididinti pajamas.

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai, Paskolos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.