Pirmoji pagalba sau, negalint grąžinti kredito

LinkedInShare

Gelbėjimosi ratasKartais aplinkybės taip susiklosto, kad kreditas, kurį turite grąžinti, tampa neįveikiama kliūtimi. Nors planavote paskolos internetu įmokas mokėti atsakingai, staiga prasideda nemalonūs netikėtumai asmeniniame finansiniame gyvenime ir paaiškėja, kad numatytą dieną pinigų tam neturite. Ką daryti tada? Pirmiausia – nepanikuoti, gerai viską apgalvoti, o tada imtis veiksmų, kurie būtų protingiausia išeitis iš susidariusios situacijos.

Nelaukite paskutinės dienos

Apie artėjantį kredito grąžinimo terminą Jūs, be abejo, žinote, ir informacija, jog reikia mokėti skolą, iš dangaus nenukrito. Taigi, visų pirma, jeigu pastebite, jog reikalai klostosi nepalankiai ir pinigų įmokai atlikti gali neužtekti, nelaukite paskutinės dienos, valandos ir minutės. Galbūt jau likus savaitei iki dienos, kada turėtų būti grąžinamas kreditas ar jo dalis, suprasite, kad lėšų nepakaks (gal vėluos atlyginimas, gal netekote darbo, o gal turėsite išleisti pinigus netikėtam persikraustymui į kitą butą, etc.). Tad jeigu iš anksto matote, jog situacija yra nepalanki, sprendimo ieškoti pradėkite anksčiau. Nepalikite problemos, tarsi ji galėtų išsispręsti savaime, nes dažniausiai taip nenutinka ir viskas tik dar labiau komplikuojasi. Kreditas buvo pasiskolintas Jūsų valia, tad ir grąžintas bus tik su Jūsų pastangomis. Turint šiek tiek daugiau laiko, dar galima surasti papildomą pajamų šaltinį ir uždirbti trūkstamus pinigus.

Įvertinkite priežastis

Dėl ko greitas kreditas ir jo grąžinimas Jums tapo per dideliu barjeru? Atsakykite į šį klausimą, nes tik žinodami priežastį lengviau rasite sprendimą. Gal Jums sumažino darbo krūvį? Gal Jus ištiko vienkartiniai keblumai, nelaimės, ištuštinusios kišenes? O gal iš esmės pasikeitė gyvenimo aplinkybės ilgam laikui? Jeigu turite tik vienkartinį sunkumą, bus lengviau jį išspręsti, suradus pinigų tik šiam mokėjimui padengti. Esant ilgalaikiams keblumams, geriau iškart ieškoti visą situaciją keičiančio sprendimo, o ne desperatiškai tenkintis tik šios įmokos sumokėjimu. Pavyzdys tokios blogo elgesio situacijos galėtų būti asmens darbo netekimas ir papildomo kredito pasiskolinimas iš kitos kreditų įmonės tam, kad būtų galima sumokėti šį vieną, artimiausiu metu būsiantį mokėjimą. Kai iš tiesų pirmiausia rekomenduotina spręsti nedarbingumo klausimą bei kreiptis į kredito teikimo bendrovę dėl termino atidėjimo.

Kreipkitės dėl termino pratęsimo

Jeigu yra rimta priežastis, paskola gali būti grąžinama vėliau. Paskoliukas išnagrinės kiekvieną prašymą ir įvertins visas aplinkybes. Nei Paskoliukas, nei kiti kreditų teikėjai nėra suinteresuoti be pagrįstos priežasties imtis drastiškų priemonių, siekiant atgauti skolas. Visiems pasitaiko nenumatytų situacijų, juk net darbo ar užsakymų sutartyse numatoma force majeure (nenugalimos jėgos) sąlyga, kai sutarties susitarimai gali keistis dėl didelių kilusių netikėtų problemų. Tad ir žmonėms, pasiskolinusiems ir nebegalintiems grąžinti kredito, gali būti taikomas grąžinimo termino pratęsimas, tikintis, kad pasireiškusias nepalankias aplinkybes skolininkui per ilgesnį laiką pavyks pakeisti ir mokėjimai vėl bus grąžinami įprasta tvarka.

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>