Paprasčiausias būdas gauti paskolą automobiliui

LinkedInShare

greitieji kreditaiReikia įsigyti nebrangų automobilį, tačiau pinigų dabar jam neturite? Gera žinia ta, kad įgyvendinti planą gali padėti ir lizingas, ir paskolos iš banko, ir greitieji kreditai. Bloga žinia – ne visada pasiskolinti iš banko ar lizingu taip paprasta, net jeigu turite pakankamas pajamas įsiskolinimams grąžinti. Tačiau nenukabinkite nosies, nes greitasis kreditas sudaro itin palankias sąlygas Jūsų planams.

Automobilio paskola be pradinės įmokos ir papildomų mokesčių

Kuo iš esmės skiriasi paskola automobiliui iš banko, greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymai ir pirkimas lizingu? Greitieji kreditai iš tokių skolintojų, kaip Paskoliukas, visiems žmonėms suteikiami tomis pačiomis sąlygomis, nepriklausomai nuo to, kokiam tikslui pinigai reikalingi. O štai tada, kai transporto priemonė perkama lizingu arba jai įsigyti imama paskola iš banko,  kyla papildomi reikalavimai.

Pirmoji kartelė skolinantis iš banko ar perkant lizingu yra būtinas pradinis įnašas. Jis gali siekti 10 – 25 proc. automobilio kainos. Jei paprastą nebrangų automobilį skubiai prireikia įsigyti jaunai šeimai ar dirbančiam studentui, tokia suma neatrodo maža. Juk už automobilį galbūt bus stengiamasi išsimokėti per 2 – 5 metus, tad kas mėnesį reikės atseikėti tik 1,5 – 4 proc. sumos ir palūkanas. Ir tai bus įveikiami skaičiai. O būtinybė iškart sumokėti didelį pradinį įnašą gali tapti stabdžiu norint įsigyti automobilį.

Be to, perkant automobilį lizingu, bus taikomi apribojimai pačios mašinos pasirinkimui. Įsigyti ją galima tik iš tam tikrų oficialių pardavėjų, taigi, ir pasiūla susiaurėja. Jei automobiliui skolinatės iš banko, dar papildomai kainuos įvairūs mokesčiai: turto vertinimo mokestis, Kasko draudimas.

Tad greitasis kreditas šioje situacijoje pranoksta savo paprastumu. Skolinkitės automobiliui, buto remontui ar vartojimui, tačiau Paskoliukas nesikiš į Jūsų tikslus, nereikalaus sumokėti pradinio įnašo, įsigyti pirkinius tik iš tam tikrų pardavėjų ar susimokėti už turto vertinimą, draudimą. Greitieji kreditai visiems teikiami įprasta tvarka. Tad tam, kas nori greitai įsigyti nebrangų  automobilį ir nesivelti į sudėtingas skolinimosi operacijas, šis paskolos būdas turėtų būti itin priimtinas.

Patarimai norintiems skolintis automobiliui

  • Finansų specialistai Jus pagirtų, jog skolinatės dideliam pirkiniui, o ne vartojimui, mat perkant ilgalaikio naudojimo daiktą, didžioji jo vertės dalis išlieka ir po kelerių metų. Vartojimui geriau turėti pasitaupius. Tad, jeigu buvote pritaupę šiek tiek pinigų „juodai dienai“, verčiau jų nemeskite į bendrą pinigų katilą automobiliui. Santaupas laikykite atsargai, o automobiliui juk gausite tam numatytą greitą kreditą.
  • Įvertinkite, kokios mašinos Jums reikia, ir pasirinkite optimalią: patenkinančią poreikius, ne per brangią ir ne per pigią, tarnausiančią, kiek reikės.
  • Skolinkitės būdami užtikrinti, jog turėsite nuolatines pajamas, reikalingas kredito grąžinimui.
  • Pirkdami nebrangią dėvėtą mašiną įsitikinkite, kad ji verta savo kainos. Reikalaukite automobilio gedimų istorijos išrašo, turėkite liudininkus, kurie patvirtintų, ką pardavėjas papasakojo apie mašinos būklę ir jos praeitį. Tuo atveju, jei vėliau paaiškėtų, kad pardavėjas nuslėpė kokias nors problemas, turėsite įstatymus savo pusėje.

Neatidėliokite būtinų pirkinių – įsigykite juos dabar!

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai, Paskolos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.