Kreditai skubiam būsto remontui

LinkedInShare

Kai kuriuos būsto remonto darbus planuojame metų metus ir jiems taupome, kitų prisireikia netikėtai, tuomet ištuštiname santaupas arba į pagalbą ateina kreditai ir paskolos. Juk nėra daugiabučio gyventojui didesnio nemalonaus siurprizo negu trūkę vamzdžiai. Ir net nežinia, kas blogiau – kaimyno iš viršutinio buto santechninė katastrofa, ar Jūsų pačių. Jeigu butas turi draudimą, o jį užlieja virš Jūsų esantys gyventojai, bent jau žinote, kad nesate dėl nieko kalti, o žala bus atlyginta. Tačiau kas, jeigu tas namo niekadėjas, užliejęs kitus butus, esate Jūs? Tenka kuo greičiau spręsti problemą.

Potvyniai ir kitos stichinės nelaimės bute

Kaip rodo prieš keletą metų atliktos apklausos, Vilniuje dėl trūkusių vamzdžių į avarinę tarnybą paskambina apie 1000 gyventojų per mėnesį. Daugiausia iškvietimų sulaukiama iš gyvenamųjų rajonų, kuriuose susitelkę senų daugiabučių kolonijos. Būsto priežiūros specialistai akcentuoja, jog prieš 25 ar daugiau metų statytų daugiabučių vamzdžiai, jeigu per tą laiką jie nebuvo keisti ar taisyti, jau yra kritinės būklės – bet kada gali įtrūkti. Tie, kam teko su šiomis bėdomis susidurti, žino, jog potvyniai namuose sukelia labai daug žalos. Todėl norint sustabdyti tokias nelaimes, griebiamasi visų priemonių, o jeigu remonto darbams trūksta pinigų, padeda ir kreditai internetu.

Trūkus vamzdžiams ir išsiliejus vandeniui gali nukentėti ir elektros instaliacija, netgi kilti gaisras. Tiesa, elektros gedimai senuose daugiabučiuose – dar viena dažna problema. Taigi, gyvenantieji senuose būstuose dažniau patenka į situacijas, kai gali staiga prireikti pinigų remontui. O ką daryti, jeigu tokių santaupų nėra? Greitieji kreditai arba paskola gali tapti ta skubia ir itin reikalinga finansine parama.

Greita paskola – pagalba laiku

Prireikus greitos paskolos, turėsite kelias skolinimosi alternatyvas, iš kurių jūsų pasirinkime turbūt konkuruos skolinimasis iš banko arba greita paskola. Verta atkreipti dėmesį, jog skolinantis iš banko užtruksite žymiai ilgiau, kol bus sutvarkyti visi reikiami dokumentai. Jeigu bute padėtis kritinė, pinigų reikia greitai. Greitųjų kreditų pranašumas atsispindi net jų pavadinime – juos iš tiesų galima gauti vos per valandą, net niekur neišėjus iš namų.

Skolinimosi skubiam būsto remontui atmintinė

Tiems, kas pateko į ekstremalią būsto remonto situaciją, Paskoliukas pateikia trumpą skolinimosi atmintinę.

  • Įvertinkite, kurie darbai yra pirmo būtinumo, ir kuriems bus reikalingi kreditai. Galbūt verta skolintis tik esminiam žalos likvidavimui. O gal, pavyzdžiui, kai teks  skubiai tvarkyti vonios sieną, už kurios įtaisyti vamzdžiai, tuo pačiu vertėtų suremontuoti ir visą vonios kambarį, jeigu tai vis tiek planavote daryti greitu metu.
  • Įvertinę būsimus darbus, apskaičiuokite, kokio dydžio kreditai internetu yra reikalingi. Nors apskritai be priežasties skolintis daugiau negu būtina niekada nerekomenduojama, tačiau šiuo atveju vertėtų apsidrausti. Labai dažnai, skaičiuodami remonto kainą, žmonės numato mažesnę sumą, negu jos vėliau prireikia. Tad tam, kad netektų antrą kartą skolintis, pasistenkite, kad jūsų greitieji kreditai iškart būtų pakankamo dydžio.
  • Atminkite, kad kreditai internetu yra rimtas finansinis įsipareigojimas, todėl visada vertinkite savo galimybes. Skolinkitės taip, kad galėtumėte laiku grąžinti.

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai, Paskolos. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>