Kodėl kartais atsisakome suteikti greitą kreditą

LinkedInShare

SprendimasKadangi greitas kreditas yra tapęs labai populiaria finansine paslauga, kartais pasklinda neteisingos kalbos apie tai, kaip paprasta gauti tokius pinigus. Jeigu klaustumėte, ar Paskoliukas suteikia paskolą operatyviai, tuomet atsakymas būtų teigiamas. Tačiau jeigu norėtumėte sužinoti, ar greitas kreditas tikrai greitai ir paprastai suteikiamas kiekvienam jo pageidaujančiajam – tektų išsiaiškinti keletą išimčių.

Nesvarbu, ar skolinatės iš banko, ar kreditą suteikia Paskoliukas, ar norite didesnės, ar mažesnės sumos – paskola visada yra finansinis įsipareigojimas. O prieš jį suteikiant, kiekvienas skolintojas nori kruopščiai išsiaiškinti ir įsitikinti, jog paskolos gavėjas yra jos vertas. Ir kai kuriais atvejais, kaip ir galima tikėtis, greitas kreditas  nėra suteikiamas. Pateikiame keletą populiaresnių tokio sprendimo priežasčių.

Per mažos ar nepastovios pajamos

Tam, kad paskolos teikėjas būtų tikras, jog suteikiami pinigai gali būti grąžinti, jam būtina žinoti esamas besiskolinančiojo pajamas. Mūsų oficialūs atlyginimai yra lengviausiai sužinomas kriterijus, rodantis, ar galime išgyventi iš turimų pajamų. Jeigu oficialios pajamos mažos ir nepastovios, logiška, jog kreditą grąžinti bus sunku. O kreditas bedarbiams apskritai būtų ne pagalbos ranka, o pakišta koja, kad skolininkas pargriūtų kūliais. Juk kaip grąžinti įsiskolinimus, kai net neturi iš ko duonos nusipirkti? Internetu pateikiant paraišką dėl kredito gavimo, paskolos prašytojas pažymi, jog sutinka dėl asmeninių duomenų tikrinimo. Paskolos teikėjai prisijungia prie kibernetinių asmens duomenų bazių ir išsiaiškinę esamas oficialias pajamas gali nustatyti, ar jų pakaks kreditui grąžinti ir ar verta jį suteikti.

Papildomi įsiskolinimai

Kadangi prieš skolinant kreditą jo teikimo bendrovės tikslas yra išsiaiškinti, ar žmogus yra pajėgus paskolą grąžinti, turimi kiti įsiskolinimai taip pat daro įtaką tokiam sprendimui. Kartais vidutinio ar didelio atlyginimo nepakanka kasdienėms išlaidoms, jeigu turima kitų grąžinamų skolų. O dangstyti vieną kreditą kitu taip pat yra ne itin apdairus bėgimas nuo atsakomybės. Todėl kreditas turintiems skolų ir nepajėgiantiems pragyventi žmonėms taip pat nėra teikiamas.

Negatyvi mokumo istorija

Manote, kad reputacija svarbi tik politikams ir verslininkams? Deja, skolinantis geras vardas yra ne ką mažiau reikalingas nei balotiruojantis į savivaldybių rinkimus. Tik čia nebus skaičiuojami Jūsų nuveikti visuomeniniai darbai, pastatyti namai ar padaryti teisingai atrodantys gyvenimo sprendimai. Paskolos teikėjo žvilgsnis kryps tik į kliento mokumo istoriją ir jos metu užtarnautą reputaciją. Jeigu klientas turėjo daug paskolų, pirkimų išsimokėtinai, kuriuos delsdavo mokėti, negrąžindavo pinigų laiku – tuomet kredito teikimo bendrovė turi pagrindo nepasitikėti tokiu skolininku bei jam kredito neteikti. Tad jeigu greitasis kreditas nebus suteiktas, verta žinoti, jog ne dėl asmeninių priežasčių. Kiekvienam klientui taikomi tie patys reikalavimai ir juos įvertinus nustatoma, ar paskolą galima suteikti.

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>