Greitasis kreditas šventėms: kada skolintis?

LinkedInShare

Kalėdų kreditasŠvenčių dažnai laukiame ne tik su džiaugsmu, bet ir su nerimu – juk reikės dar plačiau atverti piniginę. Kai kuriems žmonėms ruošiantis sutikti Kalėdas ir Naujuosius metus finansinius klausimus gali padėti išspręsti greitasis kreditas. Tačiau ir pasiduoti visuotinei panikai dėl dovanų pirkimo taip pat nebūtina. Tad Paskoliukas kviečia giliai įkvėpti, trumpam pamiršti visas kalėdinių dovanų reklamas ir racionaliai pamąstyti, kam iš tiesų reikės išleisti pinigų, ir ar Kalėdų kreditas galėtų padėti išspręsti finansinius rūpesčius.

  • Pirmiausiai pravartu pasidaryti būsimų išlaidų sąrašą, jas sugrupuojant. Patogu išlaidų grupes skirstyti į logiškas kategorijas. Pavyzdžiui, pinigai kalėdinėms dovanoms, saldumynams, alkoholiui, Kūčių, Kalėdų, Naujų metų patiekalams, kurui (jeigu važinėsite po Lietuvą lankyti giminių), lauktuvėms įvairiems pažįstamiems, šventiniams renginiams, Naujų metų vakarui ar kelionėms, šventiniams drabužiams ir kt.
  • Pažvelkite į sąrašą kritiškai: kam tikrai būtina leisti pinigus, o ko galima atsisakyti? Galbūt ne visiems žmonėms privalu pirkti dovanas (ypač, jeigu nežinote, ką dovanoti, ir todėl pirksite žvakes, keramikines vazeles ar kažką tokio, ką paprastai gavę dovanų po švenčių žmonės nugrūda į spintas, nes nebežino, kur tas dovanėles panaudoti). Gal pakaktų gražaus atviruko ir naminio sausainio? Ar būtina pirkti tiek maisto šventėms, juk jo kasmet daug lieka nesuvalgyto? Kam leisti pinigus Naujų metų vakaro kostiumams, jeigu galima kažką susikomplektuoti pasirausus savo drabužių spintoje? Gal dalį maisto galima pagaminti namuose, taip už jį sumokant mažiau nei perkant paruoštą iš parduotuvės? O gal kažkurių dalykų tiesiog negalite atsisakyti, nes jie Jums teikia daugiausiai džiaugsmo? Apmąstykite poreikius ir palikite tik tas išlaidų grupes, kurios atrodo tikrai svarbios.
  • Jeigu poreikiai neatitinka galimybių, įvertinkite, kokią sumą galite skolintis. Pasitarkite ir su suaugusiais šeimos nariais, ar paskola dovanoms būtų Jums visiems priimtinas sprendimas. Susitarkite, kokio dydžio greitasis kreditas internetu su nuolaida bei jo grąžinimas neapsunkins Jūsų kasdienybės pasibaigus šventėms.
  • Nustatę skolinimosi ir grąžinimo termino ribą, dar kartą permąstykite šventinių poreikių sąrašą, įsivaizduodami, kad kai kurioms išlaidoms panaudojamas kreditas. Jeigu tai atrodo Jums priimtina, neatsisakykite mėgstamiausių šventinių dalykų. Gal troškimas nupirkti labai geras dovanas vaikams Jums yra labai svarbus, o gal visus metus laukėte, kol nukeliausite į Naujametę kelionę, todėl ir šią svajonę reikėtų išpildyti. Juk tinkamai save palepinus per šventes, vėliau visada bus smagu prisiminti malonius dalykus ir semtis iš prisiminimų stiprybės bei įkvėpimo.

Jeigu nuspręsite Kalėdas ir Naujuosius metus palengvinti pasiskolinus trūkstamų lėšų, Paskoliukas turės Jums dovaną. Tai – greitasis kreditas internetu su nuolaida, suteikiamas šventiniu periodu. Suteikiama 50 proc. nuolaida visiems 3 mėnesių trukmės greitiesiems kreditams.

Gražių švenčių Jums linki Paskoliukas!

Gauti paskolą

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>