Ar verta atostogauti už paskolą

LinkedInShare

paskolų internetuFinansų specialistai atkreipia dėmesį, jog vasaros metu žmonėms nedidelė paskola dažnai būna reikalinga pritrūkus būsto remontui, nekilnojamojo turto įsigijimui, brangesnių pirkinių pirkimui bei atostogų planams. Vieni žmonės metus ilgai taupo, o paskui iš sukauptų santaupų atostogauja, o kiti paskolas laiko atvirkštiniu taupymo procesu. T.y., pirmieji taupo, o tada perka, kiti perka, tada taupo (paskolos atveju). Tik pastarasis kelias yra brangesnis, nes kiekvienas  kreditas turi savo kainą bei palūkanas. Esant stabilioms pajamoms ir užtikrintumui, jog dėl kredito grąžinimo nekils sunkumų, atostogauti galima. Tačiau svarbu atminti, jog atostogos praeis greitai, o paskola ir jos grąžinimas liks ilgam laikui. Tad Paskoliukas pataria, kada verta, o kada nerekomenduotina atostogauti iš paskolų internetu.

Paskola „pravalgymui”

Apie paskolas, skirtas tiesiog pragyvenimui ir „pravalgymui“, finansų specialistai paprastai atsiliepia ne itin palankiai. Tokios paskirties greitas kreditas nesukuria papildomos vertės, pinigai yra paprasčiausiai iššvaistomi. Tad, jeigu sunku pragyventi, geriau riboti poreikius ir ieškoti būdų užsidirbti, bet ne skolintis. Panašiai yra ir su atostogomis. Jeigu galima išsiversti be pramogų ir brangaus poilsio iš skolintų pinigų, verčiau vengti tokių įsiskolinimų ir įsipareigojimų. Juk vasara bus ir kitais metais, tada taip pat norėsis atostogauti, o vis dar grąžinant pinigus už pernykštes atostogas, šansų gerai pailsėti tik sumažės.

Paskola pirkiniui

Paskoliukas pataria skolintis pirkiniams, kurie pravers ir ateityje, bei dėl kurių finansavimo esate tikri. Jeigu tikrai žinote, kad greitu metu galėsite atiduoti pasiskolintus pinigus, reikalingus norimam prikiniui, tuomet galbūt ir verta jį įsigyti. Tarkime, motorinė valtis pravers ne tik šioms, bet ir kitoms atostogoms, o galbūt ir bus panaudota turizmo srityje, kurioje galima užsidirbti. Tad kai kurie atostogų pirkiniai gali būti ilgai naudingi, o pinigai nenueis veltui taip, kaip nueina tiesiog skaniai pavalgius prabangiame pajūrio restorane.

Paskola kaip investicija į save

Ir visgi paskutinis punktas, kurį pasakysime, prieštaraus dviems pirmiesiems. Kartais viskas, ko žmogui iš tiesų reikia, tai tiesiog geros atostogos. Tos, po kurių lieka tik tuščios pakuotės ir daug gerų įspūdžių. Kartais žmogui atostogos reikalingos tam, kad jis padarytų atitinkamus apmąstymus, priimtų reikiamus sprendimus, šaunančius į galvą tik išsigelbėjus iš kasdienės rutinos. Gerai pailsėjus ir į darbus galima kibti kur kas efektyviau. Be to, ne retai pasitaiko, jog darbuotojai išeina iš įprastos darbovietės bei nusprendžia keisti karjerą būtent grįžę po atostogų. Laisvas laikas suteikia šansą ramiai pažvelgti į viską iš šalies, susidėlioti taškus ant „i“ ir galbūt suprasti, jog yra ir prasmingesnių, naudingesnių, pelningesnių karjeros kelių. Todėl kartais paskola, reikalinga atostogoms, gali būti pati geriausia investicija į save.

Gauti paskolą

This entry was posted in Kreditai, Paskolos. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>